Gençlik Aşısı

20’ li yaşlardan sonra Gençlik Aşısı tüm cilt tiplerine yapılabilmektedir. Cildin görünen yüzeylerinin yenilenmesi ve nemlendirilmesi adına elastikiyet kaybını ve yüz bölgesindeki çökmeleri önlemek adına kullanılmaktadır. Hyaluronik asidin azalmasıyla birlikte cilt üzerinde hidrasyonun ve cilde volüm desteği gerekeceği için bu aşının uygulanması tavsiye edilmektedir.

Bu uygulama kolajen ve hyaluronik asidin azalmasıyla birlikte tercih edilmesi gereken bir işlemdir. Çünkü yüz bölgesinde sarkmaların meydana gelmesiyle birlikte yeniden yapılandırma gerekebilir. Ayrıca elmacık kemiklerinin çevresinde görülecek volüm kaybı ve yine gözaltından aşağı doğru oluşabilecek torbalanmaların önüne geçmek için tercih etmeniz gerekir. Bu bölgelerde yaşanacak hacim kaybı ile birlikte yüz bölgesi aşağı doğru sarkar ve ifadenizi daha yorgun ve asık gösterir. Gençlik Aşısı etkisine bakacak olursak, cilt üzerine bol su çekerek cildin hacmini artırdığı ve yüzü yukarıya doğru yapılandırdığı için de ciddi anlamda bakım sağlar ve etkisini de kısa süre içinde gösterir. Hastalar üzerinde uygulanan farklı dolgulardan ayrılan en önemli özelliği asit yoğunluklarıyla kullanılmasıdır. Yani hastaların tercihlerine göre şekillendirildiği için hem teknik hem de istenilen tüm bölgelerde yapılabilmektedir. Asidin etkisiyle cildin yeniden yapılandırılması sağlanır ve daha parlak ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkar. Uygulama yapıldıktan hemen sonra sonuçları da görülebilmektedir. Kişinin cilt yapısına göre 6 ile 8 aylık bir süre boyunca kalıcıdır. Düzenli olarak yapıldığında ise bu etki kalıcılığını çok daha uzun sürelerde göstermektedir. Asıl amacı ise sağlıklı bir cildin temelini oluşturmaktır.

İçeriğinde alerjik reaksiyona sebep olabilecek herhangi bir madde bulunmadığı için Gençlik Aşısı uygulamasının bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Tüm cilt tiplerinde çene bölgesi ve çenenin üst kısımları, üst yanak bölgesi, yanak boşlukları, el üstü ve dekolte bölgesinde uygulanabilmektedir. Hyaluronik asidin etkisiyle cildin yapılandırılması sağlanır ve çok hızlı bir şekilde sonuçlar alınır. Cilt renginin değişmesi ve dolgunluğunun azalarak sağlıklı görünümünün kaybedilmesi üzerine ince kırışıklıklardan kurtulmak adına bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Belirtildiği gibi 20’ li yaşlardan sonra sağlıklı bir şekilde ve düzenli olarak uygulandığında sonuçlarını görebilirsiniz.

Adınız

E-postanız

Telefon

Konu

Sorunuz

Style switcher RESET
Color scheme