İp ile Yüz Germe

Günümüzde cerrahi bir uygulama olmayan İp ile Yüz Germe işlemiyle ameliyatsız olarak yüz germe yapılabilmektedir. Herhangi bir yan etkisi olmadan özel iplikler ile cilt kaldırılabilir ve kırışıklar giderilerek gerilir. Yan etkisiz ve kısa sürede pratik olarak yapılacak bu işlem sayesinde yüzünüzde güzel değişiklikler yapılabilmektedir.

Vücut tarafından tamamıyla eritilen cerrahi iplerin cilt içine yerleştirilmesi ve bu ipin vücut altında dokuyu kaldırabilen bir görevi yerine getirmesiyle yapılır. Kolajen ve farklı bağ dokularını uyararak cilt üzerinde yenilenme süreci ve gençleşme belirtilerini ortaya çıkarmaktadır. Uygulama sonunda bu ipler vücut içerisinde 1 seneye yakın bir sürede erir ve uygulamadan sonra etkileri 2 yıla kadar devam etmektedir.

İp ile Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

İp ile Yüz Germe  operasyonları herhangi bir sağlık problemi olmayan tüm kişilere de uygulanabilmektedir. Daha çok faydalı olan yaş grubu 35 ile 50 yaş arasında olduğu belirtilir. Ayrıca daha çok orta yüz bölgesinde sarkma olan ve gözaltı bölgelerinde çukurlaşma, yanakta çökme ve kaşlarda düşme meydana gelen hastalarda da etkisini göstermektedir. Gerçek anlamda beklentisi olan her kişinin bu uygulamayı tercih etmesi önemlidir.

Özel olarak üretilen ameliyat ipleriyle yapılan ve uygulamadan önce bir muayene gerektiren bu işlem, hastaların uygunluğunun saptanmasından sonra başlatılır. İşlem yapılacak olan alana lokal anestezi kremi sürülerek etki etmesi beklenir ve daha sonra doktor tarafından uygun görülen noktalara asma ve germe görevi yapacak şekilde özel ipler, kanüller aracılığıyla yerleştirilmektedir. Ayrıca bu iplerin gerekli noktalara da pratik bir şekilde konumlandırılması tamamlandıktan sonra cilt üzerine yatıştırıcı kremler sürülür ve İp ile Yüz Germe tedavisi de tamamlanmış olur. İpler derinin altına yerleştirildiği andan itibaren etkisini gösterdiği için tek seansta uygulanan iple yüz germe tedavisinde bile genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha güzel sonuçlar almak için de şişlik ve kızarıklık gibi yan etkilerinin görülebileceğini söylemek gerekir.

Adınız

E-postanız

Telefon

Konu

Sorunuz

Style switcher RESET
Color scheme