Somon DNA Aşısı

Günümüzde cilt yenilemede klinik olarak kanıtlanan ve çok yeni bir yaklaşım sunan Somon DNA aşısı sayesinde cilt yapınızı destekleyebilir ve güçlendirebilirsiniz. Bunun yanında Somon DNA aşısı uygulamasının cildi nemlendirdiği de söylenebilir. Elastin stimülasyonu ve kollajen sayesinde cildin elastikiyetini ve sıkılığını ciddi oranda etkileyen bu uygulama aynı zamanda zararlı güneş ışınlarının oluşturduğu radyasyon hasarlarını da engellemektedir. İşlem, sağlıklı görünen ve aydınlık bir cilde sahip olan kişilerde çok daha güzel sonuçlar vermektedir.

Somon DNA aşısının kullanım alanları;

  • Göz çevresinin aydınlatılmasında ve yeniden yapılandırılmasında,
  • Gebelik sırasında ve hızlı kilo alıp vermeler sonucunda meydana gelen çatlakların tedavisinde,
  • Cilt yapısının düzenlenmesinde,
  • El, boyun, dekolte, dudak ve yüz bölgelerinin yenilenmesi ve onarımında,
  • Akne ve sivilcelerin tedavisinde,
  • Diz bölgesinde ve iç kol alanlarında görülen çatlak ve sarkma tedavilerinde

İlk seans sonrasında ciltteki etki alanı gözle görülür bir şekilde kendini gösterir. Ayrıca bu etkiler her seans sonrasında artarak devam etmekte olup 1 sene boyunca etkinliğini de korumaktadır.

Somon DNA tedavisinin sonuçları da önemlidir. Cilt, elastikiyetini ve parlaklığını geri kazanırken hastalar üzerinde yapılan değerlendirmelerde bu durum yüzdelik oranlarla da aktarılmıştır. Buna göre %22 elastikiyet ve %15 nem oranı ile ciltte artış gözlemlenmiştir. Uygulama sonrasında ise cildi su kaybına karşı güçlendirdiği, uzun süre nemlendirme etkisi olduğu için su moleküllerini tutarak depoladığı ve önemli oranda su moleküllerinin yerine yönlendirilmesi sayesinde hyaluronik asidin arttığı görülmüştür. Ayrıca uygulama için yapılan klinik araştırmalara göre de bu işlem, cildi derinden nemlendirir ve elastikiyet ve sıkılaşma sağlamaktadır. Bunun yanında daha çok UVB ışınlarına karşı cildi koruduğu ve güçlendirdiği de belirtilmiştir. Cildin yapısını belirgin olarak düzenleyen ve geliştiren özelliği sayesinde cildin sağlıklı yapısına yeniden dönmesini ve ilk kalitesini kazanmasını da sağlayan uygulama, son zamanlarda birçok hastaya başarıyla uygulanmakta ve güzel sonuçlar alınabilmektedir.

Adınız

E-postanız

Telefon

Konu

Sorunuz

Style switcher RESET
Color scheme